KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11535025
nr 1153 5025
Margareta Sieradzki
(f. 1955), Sverige
Blandteknik, Hus, signerad, 2013,62x33
Margareta Sieradzki, svensk bildkonstnär född i Vilhelmina 1955.
måndag 18 december 2017
kl 20:20:13
Margareta Sieradzki
Läs mer om Margareta Sieradzki
Lis Husberg (f. 1920)